BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Prevencinė akcija Jurbarko r. Veliuonos sen. gyventojams „Oro tarša pavojinga sveikatai, elkimės atsakingai“

Pradžia

2023-11-22 10:00

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento Jurbarko skyrius kartu su Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos apsaugos ministerijos Klaipėdos valdybos Šilutės aplinkos apsaugos skyriaus specialistais organizuoja prevencinę akciją Jurbarko rajono Veliuonos seniūnijos gyventojams „Oro tarša pavojinga sveikatai, elkimės atsakingai“. 
Akcijos tikslas – įgyvendinti  Nacionalinio oro taršos mažinimo plane numatytą priemonę: didinti visuomenės informuotumą apie aplinkos oro užterštumo neigiamą poveikį visuomenės sveikatai ir motyvaciją elgtis atsakingai, tausojant aplinką.
Akcijos metu bus lankomasi namų ūkiuose, šildymui naudojančiuose kietąjį kurą, dalijami lankstinukai, teikiamos rekomendacijos dėl kieto kuro katilų ir krosnių kūrenimo, kaip elgtis, esant padidėjusiam aplinkos oro užterštumui, teikiama informacija apie kietojo kuro ir atliekų deginimo neigiamą poveikį sveikatai ir aplinkai.
Data: 2023-11-22 10:00
Vieta: Jurbarko rajono savivaldybės Veliuonos seniūnija
Kontaktai pasiteirauti: J. Lapėnienė, mob. +370 616  07 738 el. p. [email protected].