BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Susitikime su Lietuvos kalėjimų tarnybos atstovais užmegzti glaudesnio bendradarbiavimo ryšiai

Data

2023 09 07

Įvertinimas
5
rank.png

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras rugsėjo 6 d. susitiko su Lietuvos kalėjimų tarnybos atstovais, kad aptartų pagrindinius visuomenės sveikatos saugos klausimus, aktualius šiose įstaigose apgyvendintiems asmenims. Pagrindinis susitikimo tikslas – užmegzti glaudesnius ryšius tarp šių dviejų institucijų, kad būtų efektyviau sprendžiamos problemos, susijusios su visuomenės sveikatos saugos reikalavimų įgyvendinimu. Susitikimo metu aptarti pagrindiniai šiuo metu kylantys iššūkiai, apsvarstytos galimybės, kaip juos būtų galima įveikti, diskutuota dėl ateities perspektyvų ir planų gerinant apgyvendinimo (kalinimo) sąlygas, aptarti aktualūs klausimai, susiję su NVSC specialistų vykdomais periodiniais bei operatyviaisiais patikrinimais.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras vykdo įkalinimo įstaigų valstybinę visuomenės sveikatos saugos kontrolę (tiek periodinę, tiek operatyviąją), kurios tikslas – vertinti, kaip įgyvendinami visuomenės sveikatos saugos reikalavimai, nustatyti Lietuvos higienos normoje HN 134:2015 „Laisvės atėmimo vietų ir teritorinių policijos įstaigų areštinių sveikatos saugos reikalavimai“.