Sakartvelo delegacija NVSC domėjosi traumų prevencijos veikla Lietuvoje

Data

2022 09 30

Įvertinimas
2
veliavos.jpeg

Vakar, rugsėjo 29 d., Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre viešėjo Sakartvelo delegacija, sudaryta iš Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžių institucijų (Nacionalinio ligų kontrolės ir visuomenės sveikatos centras, Ekstremalių situacijų koordinavimo ir skubios pagalbos centras), Vidaus reikalų ministerijos, Ūkio ir darnaus vystymosi ministerijos bei Regioninės plėtros ir infrastruktūros ministerijos atstovų. Delegacija domėjosi traumų prevencijos veikla Lietuvoje.

Susitikimo metu, kuriame be užsienio delegacijos atstovų, dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Kelių tyrimo instituto, bei NVSC atstovai, buvo aptarta esama situacija, geroji praktika Lietuvos sveikatos apsaugos sektoriuje, svečiai supažindinti su NVSC funkcijomis ir veikla, susijusia su traumų prevencija.

Šis vizitas – tai dalis Europos Sąjungos Dvynių projekto „Parama kuriant išsamią kelių eismo saugumo duomenų bazę ir toliau gerinant kelių eismo saugumo valdymą Sakartvele“, kurį įgyvendina  Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Kelių tyrimo institutas kartu su Lenkijos Respublikos Plėtros fondų ir regioninės politikos ministerija, Valstybinių kelių ir greitkelių generaliniu direktoratu ir kitomis Lenkijos Respublikos institucijomis bei Italijos tvarios infrastruktūros ir mobilumo ministerija.

Sakartvelui šis vizitas svarbus ruošiantis tapti kandidate į Europos Sąjungos narystę, o NVSC  ir visai Lietuvai buvo naudinga užmegzti ryšius ateities bendradarbiavimui visuomenės sveikatos stiprinimo srityje.