Geriamojo vandens tiekėjams – specialistų konsultacija

Data

2023 01 24

Įvertinimas
1
jos-speetjens-b2P4_I9G_mA-unsplash(1).jpg

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamentas, atsižvelgdamas į tai, kad 2023 m. sausio 12 d. pradėtas taikyti naujas geriamojo vandens tiekimo teisinis reglamentavimas ir siekdamas užtikrinti sklandų jo įgyvendinimą, organizuoja viešąją konsultaciją geriamojo vandens tiekėjams aktualiais geriamojo vandens saugos išlygų taikymo teisinio reglamentavimo įgyvendinimo klausimais.

2020 m. gruodžio 16 d priimta Europos Parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2020/2184 dėl žmonėms vartoti skirto vandens kokybės (nauja redakcija). Direktyvos nuostatos į nacionalinę teisę perkeltos naujos redakcijos Lietuvos Respublikos geriamojo vandens įstatymu Nr. IX-433 ir šio Įstatymo lydimaisiais teisės aktais, nustatančiais geriamojo vandens saugos išlygų taikymo nuostatas.

Nemokama nuotolinė viešoji konsultacija vyks 2023 m. sausio 31 d. 10.00 val. Registruotis į konsultaciją kviečiame pagal nuorodą – https://bit.ly/3QrhWSR iki 2023 m. sausio 29 d. (registracijos formoje taip pat galite pateikti visus aktualius, Jus dominančius klausimus).

Viešojoje konsultacijoje pranešimus skaitys ir į klausimus atsakys Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir NVSC VD atstovai, kurie dalyvavo Įstatymo ir Įstatymo lydimųjų teisės aktų projektų rengime.