Bus paskelbti moksleivių konkurso „Drauge nugalėsime mikrobų atsparumą antibiotikams“ nugalėtojai
Kauno apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupė šių metų lapkričio 24 d. 13 val. organizuoja konkurso „Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams“ II etapo baigiamąją konferenciją, skirtą Europos supratimo apie antibiotikus dienai (lapkričio 18 d.) ir Pasaulinei supratimo apie antibiotikus savaitei (lapkričio 18–24 d.) paminėti. 2022 m. savaitės tema – „Išvenkime antimikrobinio atsparumo kartu“.
Konkurso dalyviai (buvo pakviesti dalyvauti 10-11 klasių mokiniai) turėjo galimybę kūrybingai ir išradingai atskleisti netinkamo antibiotikų vartojimo, savigydos, užkrečiamųjų ligų prevencijos, temą kurdami pristatymus arba trumpus vaizdo klipus.
Konferencija skirta konkurso I etapo, vykusio nuo 2022 m. rugsėjo 26 d. – lapkričio 11 d., Kauno apskrities savivaldybėse rajoninių moksleivių konferencijų organizatoriams ir nugalėtojams, parengusiems geriausius, įdomiausius ir originaliausius pristatymus (vaizdo klipus) antimikrobinio atsparumo tema.
Maloniai kviečiame dalyvauti Kauno apskrities savivaldybių I etapo nugalėtojus, šios konferencijos lektorius bei iki 15-os iš kiekvienos Kauno apskrities savivaldybės mokyklų atstovų. Taipogi kviečiame dalyvauti Kauno apskrities savivaldybių I etapo organizatorius – savivaldybių visuomenės sveikatos biurų atstovus ir savivaldybių gydytojus.
Konferencija vyks Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos Akademijos Visuomenės sveikatos fakulteto (LSMU MA VSF) 101 auditorijoje (adresas: Tilžės g. 18, Kaunas). Konferencijos programą galite rasti interneto svetainėje čia.
Primename, kad Pasaulio sveikatos organizacija ragina visus sektorius (medicinos, veterinarijos, aplinkos apsaugos) skatinti apdairų antimikrobinių medžiagų naudojimą ir stiprinti prevencines priemones, kuriomis būtų kovojama su antimikrobiniu atsparumu, bendradarbiaujant kartu.
.jpg)
