Atnaujiname paslaugų teikimą ne nuotoliniu būdu

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras atnaujina paslaugų teikimą nenuotoliniu būdu. Tačiau visų saugumui paslaugos nuotoliniu būdu bus taip pat teikiamos.  

Atvykę į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą ir bet kurį jo departamentą lankytojai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), dezinfekuoti rankas, kosėdami ir  čiaudėdami prisidengti alkūne.

Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) nebus aptarnaujami.

Karantino metu įstaigoje nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis Sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše).

Esant poreikiui paslaugas ir toliau gauti nuotoliniu būdu, dokumentus prašome teikti šiais būdais:

elektroniniu paštu;
• palikti pašto dėžutėje atvykus nurodytu adresu;
• per Elektroninius valdžios vartus www.epaslaugos.lt;
per E. pristatymas – tai elektroninių pranešimų ir dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims informacinė sistema.

KONSULTACIJOS DOKUMENTŲ PILDYMO KLAUSIMAIS TEIKIAMOS TELEFONU (8 5) 264 96 76

NVSC ATSAKYMUS Į PRAŠYMUS PATEIKS ŠIAIS BŪDAIS:

• El. paštu (pasirašyti kvalifikuotu el. parašu);
• Paštu (popieriniai);
E. pristatymas – tai elektroninių pranešimų ir dokumentų pristatymo fiziniams ir juridiniams asmenims informacinė sistema (pasirašyti kvalifikuotu el. parašu).

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-05-20