VEŽĖJAMS

KROVINIŲ VEŽĖJŲ DĖMESIUI !!!


Atvykstant į Lietuvą iš paveiktų šalių vežėjams privaloma užsiregistruoti užpildant anketą https://keleiviams.nvsc.lt ir izoliuotis. Daugiau informacijos apie tai rasite čia https://nvsc.lrv.lt/atvykusiems. Atvykstant iš kitų šalių, rekomenduojama tik užpildyti anketą.

Valstybės sienos kirtimas vykdomas per tarptautinius valstybės sienos perėjimo punktus: automobilių kelių, geležinkelio, oro uostų, jūrų uostų. Sienos kirtimas vykdomas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarime Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ nurodytuose sienos perėjimo punktuose.

Užsieniečiams – ekipažų ir įgulų nariams, kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis (vežėjams), izoliacija privaloma nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos teritorijos dienos, bet ne ilgiau kaip 14 dienų. 

Užsieniečiai, ekipažų ir įgulų nariai, kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse arba vykdo juos visų rūšių transporto priemonėmis, ir Lietuvos Respublikos teritorijoje lieka ilgiau nei 72 val., turi kreiptis į COVID-19 ligos tyrimus atliekančią įstaigą ir atlikti koronaviruso testą. Tai reikia padaryti ne vėliau kaip per 24 val. nuo tada, kai sueina 72 val. terminas.

Operacijų vadovo sprendimą rasite ČIA.

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-17