BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Komisijos ir darbo grupės

Ekstremalių situacijų valdymo grupė veikia, kai visuomenėje kyla ar gali kilti ekstremalus įvykis ar ekstremali situacija. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos yra atsakinga įstaiga, gresiant ar susidarius biologinės kilmės ekstremaliai visuomenės sveikatai situacijai ir remiančioji įstaiga, gresiant ar susidarius cheminės kilmės ekstremaliajai situacijai.

Ekstremalių situacijų valdymo grupė, susidarius ar gresiant ekstremaliai situacijai, įgyvendina priemones,  nustatytas ekstremalių situacijų valdymo plane. 

Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre, gavus asmens (asmenų) prašymą, pareiškimą, skundą, kuriame skundžiamasi iš ūkinėje komercinėje veikloje naudojamų stacionarių taršos šaltinių skleidžiamais kvapais gyvenamosios aplinkos ore, sudaroma kvapų kontrolės komisija, kuri organizuoja skundo tyrimą – vyksta į pareiškėjo skunde nurodytą gyvenamąją aplinką ir ūkinės komercinės veiklos vykdymo vietą ir įvertina, ar pareiškėjo gyvenamosios aplinkos ore bei ūkinės komercinės veiklos vykdymo vietoje yra jaučiamas kvapas, ar šis kvapas gali būti siejamas su skunde nurodyta ūkine komercine veikla.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-08