BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vilniaus departamentas

1. Užtikrinti sklandų LR geriamojo vandens įstatymo naujos redakcijos ir poįstatyminių šio įstatymo teisės aktų nuostatų, susijusių su geriamojo vandens saugos išlygomis, įgyvendinimą.
2. Įvertinti Vilniaus departamento naudojamų vidaus tvarkos aprašų ir įsakymų atitiktį NVSC darbo reglamentui, įgaliojimų įsakymui ir kitiems bendrai NVSC naudojamiems įsakymams ir tvarkos aprašams.
3. Didinti vakcinacijos aprėptis.
4. Gerinti Vilniaus departamento veiklos organizavimą.
 

 

1. Gerinti Vilniaus departamento veiklos organizavimą visuomenės sveikatos saugos srityje. 
2. Įvertinti Vilniaus departamente visuomenės sveikatos srityje naudojamų vidaus tvarkos aprašų ir įsakymų atitiktį NVSC darbo reglamentui, įgaliojimų įsakymui ir kitiems bendrai NVSC naudojamiems įsakymams ir tvarkos aprašams. 
3. Gerinti aplinkos veiksnių neigiamo poveikio valdymą didinant ūkio subjektų ir visuomenės žinias apie jų įtaką visuomenės sveikatai. 
4. Gerinti bendradarbiavimą su Vilniaus apskrities bendruomenėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, siekiant įgalinti jas aktyviai dalyvauti sprendimų, susijusių su visuomenės sveikata, priėmimo procesuose.

1. Stiprinti Vilniaus departamento VSSK skyriaus kontroliuojamų stacionarių asmens sveikatos priežiūros įstaigų teikiamų paslaugų saugą.
2. Mažinti legioneliozės riziką stacionariose asmens sveikatos priežiūros ir suaugusių asmenų socialinės globos įstaigose. 
3. Tobulinti pasirengimą žmogaus veiklos sukeltų pavojų valdymui. 
4. Aktyvinti keitimąsi žiniomis ir gerąja praktika triukšmo valdymo srityje.

1. Pagerinti geriamojo vandens tiekėjų informuotumą naujų geriamojo vandens saugos išlygos taikymo teisinių reikalavimų įgyvendinimo klausimais. 
2. Pagerinti NVSC departamentų VSSS specialistų informuotumą naujų geriamojo vandens saugos išlygos teisinių reikalavimų įgyvendinimo klausimais. 
3. Pagerinti ūkio subjektų, rinkos priežiūros institucijų ir visuomenes informuotumą biocidinių produktų saugos teisinio reglamentavimo, jo įgyvendinimo ir saugaus naudojimo klausimais.
4. Padidinti kosmetikos gaminių vartotojų informuotumą kosmetikos gaminių tvarumo klausimais, kovojant su ekologinio manipuliavimo praktika.

1. Kelti nepakankamas vakcinacijos aprėptis Vilniaus m., Vilniaus r., Trakų r. ir Elektrėnų savivaldybėse. 
2. Gerinti pasirengimą operatyviai reaguoti į grėsmes sveikatai. 
3. Skatinti racionalų antimikrobinių preparatų skyrimą asmens sveikatos priežiūros įstaigose bei racionalų šių vaistų vartojimą.

1. Gerinti pasirengimą operatyviai reaguoti į grėsmes sveikatai. 
2. Didinti vakcinacijos apimtis Šalčininkų rajone.
3. Stiprinti ambulatorinėse bei kitose asmens sveikatos priežiūros įstaigose teikiamų paslaugų saugą.
4. Gerinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą mažinant naštą ūkio subjektams.
5. Gerinti bendradarbiavimą su Šalčininkų r. bendruomenėmis užkrečiamųjų ligų bei visuomenės sveikatos saugos ir saugos kontrolės klausimais.

1. Gerinti užkrečiamųjų ligų valdymą bei pasirengimą operatyviai reaguoti į grėsmes sveikatai. 
2. Stiprinti stacionariose asmens sveikatos priežiūros įstaigose teikiamų paslaugų saugą. 
3. Mažinti legioneliozės riziką stacionariose asmens sveikatos priežiūros ir suaugusių asmenų socialinės globos įstaigose. 
4. Gerinti bendradarbiavimą su Švenčionių rajono bendruomenėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, įstaigomis.

 

1.  Siekiant saugoti ir stiprinti žmonių sveikatą, didinti ūkio subjektų ir visuomenės žinias apie paslaugų saugą.

2. Gerinti bendradarbiavimą su Vilniaus apskrities bendruomenėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, siekiant įgalinti jas aktyviai dalyvauti sprendimų, susijusių su visuomenės sveikata, priėmimo procesuose.

3.  Didinti su visuomenės sveikatos sauga susijusių administracinių paslaugų efektyvumą skatinant iniciatyvumą ir lyderystę

 

1. Stiprinti vartotojų sveikatos saugą, analizuojant aktualias visuomenės sveikatos saugos problemas ir vykdyti jų prevenciją.

2. Stiprinti vartotojų sveikatos saugą, vykdyti jų prevenciją.

3. Tobulinti ir plėtoti Vilniaus departamento konsultavimosi su visuomene mechanizmą.

1.  Siekiant saugoti ir stiprinti žmonių sveikatą, didinti ūkio subjektų ir visuomenės žinias apie paslaugų saugą.

2. Gerinti bendradarbiavimą su Vilniaus apskrities bendruomenėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, siekiant įgalinti jas aktyviai dalyvauti sprendimų, susijusių su visuomenės sveikata,
priėmimo procesuose.

3.  Didinti su visuomenės sveikatos sauga susijusių administracinių paslaugų efektyvumą skatinant iniciatyvumą ir lyderystę.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-08