Asmenų aptarnavimas

ASMENŲ APTARNAVIMO NVSC PADALINYS – Dokumentų valdymo ir konsultavimo skyrius ir NVSC departamentų rajonų skyrių atsakingi darbuotojai

ASMENŲ APTARNAVIMO NVSC (PRAŠYMŲ DĖL ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ IR SKUNDŲ PRIĖMIMO) LAIKAS:

Pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 8.00 – 17.00 val.
Trečiadieniais 8.00 – 18.00 val. (nuo 17.00 val. iki 18.00 val. – iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymų ar skundų priėmimo laikas
Penktadieniais 8.00 – 15.45 val.

PRAŠYMUS DĖL NVSC TEIKIAMŲ ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ, DĖL KONSULTACIJŲ, SKUNDUS GALIMA  PATEIKTI ŠIAIS BŪDAIS:

1.    atvykti į NVSC (būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą) žemiau šiame puslapyje nurodytais adresais;
2.    atsiųsti paštu ar per pasiuntinį. Prašymas turi būti pasirašytas prašymą teikiančio asmens arba jo atstovo (prie prašymo,  siunčiamo paštu ar per pasiuntinį,  turi būti pridėta pareiškėjo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento patvirtinta kopija);
3.    atsiųsti el. paštu info@nvsc.lt (ar kitomis elektroninėmis ryšio priemonėmis) pasirašyto prašymo skaitmeninę kopiją arba prašymą, pasirašytą kvalifikuotu elektroniniu parašu, atitinkančiu Reglamente (ES) 910/2014 nustatytus reikalavimus, arba suformuotą tokiu būdu, kuris leistų prašymą ar skundą teikiantį asmenį identifikuoti arba patikrinti prašymo ar skundo autentiškumą (per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo naudojant pašto tinklo informacinę sistemą https://epristatymas.lt, Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą https://www.epaslaugos.lt );
4.    pateikti prašymą per įgaliotą atstovą, kuris turi papildomai pateikti savo tapatybę ir atstovavimą liudijančius dokumentus;  
5.    prašymai suteikti privačią informaciją tenkinami tik pareiškėjui patvirtinus savo  tapatybę. Pareiškėjas, prašydamas pateikti privačią informaciją apie save, prašyme turi nurodyti savo asmens kodą. Kai toks prašymas siunčiamas paštu ar per pasiuntinį, prie jo turi būti pridėta pareiškėjo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento patvirtinta kopija. Jeigu kreipiasi pareiškėjo atstovas, jis papildomai pateikia tapatybę ir atstovavimą liudijančius dokumentus.

Prašymai dėl administracinių paslaugų priimami lietuvių kalba (pagal patvirtintas prašymų formas lietuvių kalba). Atsakymai į prašymus pateikiami taip pat lietuvių kalba.
Prašymai dėl konsultacijų priimami lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Atsakymai pateikiami lietuvių kalba, esant galimybei – anglų, rusų kalbomis.

ASMENYS APTARNAUJAMI (PRAŠYMAI DĖL ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ IR SKUNDAI PRIIMAMI) ŠIAIS ADRESAIS VISOJE LIETUVOJE:

Miestas

Adresas

Išankstinės registracijos tel. Nr.

El. paštas

VILNIUS

Kalvarijų g. 153, Vilnius

(8 5) 264 9676

vilnius@nvsc.lt

Šalčininkų skyrius

Plento g. 3, Šalčininkai

(8 380) 51 212

salcininkai@nvsc.lt

Širvintų skyrius

Vilniaus g. 77, Širvintos

(8 382) 51 518

 

sirvintos@nvsc.lt

Trakų skyrius

Vytauto g. 87, Trakai

(8 528) 55 482

trakai@nvsc.lt

Ukmergės skyrius

Gedimino g. 11, Ukmergė

(8 340) 51 511

ukmerge@nvsc.lt

Švenčionių skyrius

Vilniaus g. 22, Švenčionys

(8 387) 51 568

svencionys@nvsc.lt

KAUNAS

K. Petrausko g. 24, Kaunas

(8 37) 331683

kaunas@nvsc.lt

Jonavos skyrius

Vasario 16-osios g. 9, Jonava

(8 349) 60 069

jonava@nvsc.lt

Kaišiadorių skyrius

Gedimino g. 48, Kaišiadorys

(8 346) 52 296

kaisiadorys@nvsc.lt  

Kėdainių skyrius

Budrio g. 7, Kėdainiai

(8 347) 51 648

kedainiai@nvsc.lt

Prienų skyrius

J. Brundzos g. 12a, Prienai

(8 319) 51 162

prienai@nvsc.lt

Raseinių skyrius

Maironio g. 8, Raseiniai

(8 428) 70 311

raseiniai@nvsc.lt

KLAIPĖDA

Liepų g. 17, Klaipėda

(8 46) 41 03 50

klaipeda@nvsc.lt

Gargždų skyrius

Kvietinių g. 8, Gargždai

(8 46) 45 23 01

gargzdai@nvsc.lt

Kretingos skyrius

Rotušės a. 9, Kretinga ir Vytauto g. 10, Skuodas

(8 445) 78 990

kretinga@nvsc.lt

Palangos skyrius

Vytauto g. 75, Palanga

(8 460) 52 092

palanga@nvsc.lt

Šilutės skyrius

Tulpių g. 10, Šilutė

(8 441) 62 173

silute@nvsc.lt

PANEVĖŽYS

Respublikos g. 13, Panevėžys

(8 45) 596 173

panevezys@nvsc.lt

Pasvalio skyrius

Vilniaus g. 7, Pasvalys

(8 451) 34 331

pasvalys@nvsc.lt

Kupiškio skyrius

Krantinės 28, Kupiškis

(8 459) 35 388

kupiskis@nvsc.lt

Rokiškio skyrius

Juodupės g. 1A, Rokiškis

(8 458) 71 306

rokiskis@nvsc.lt

Biržų skyrius

Rotušės g. 12-1, Biržai

(8 450) 32 590

birzai@nvsc.lt

ŠIAULIAI

Vilniaus g. 229, Šiauliai

(8 41) 59 63 74

siauliai@nvsc.lt

Akmenės skyrius

L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė

(8 425) 56916

akmene@nvsc.lt

Joniškio skyrius

Vilniaus g. 6, Joniškis

(8 426) 60313

joniskis@nvsc.lt

Kelmės skyrius

Vytauto Didžiojo g. 23,  Kelmė

(8 427) 51402

kelme@nvsc.lt

Pakruojo skyrius

L. Giros g. 3, Pakruojis

(8 421) 61448

pakruojis@nvsc.lt

Radviliškio skyrius

Radvilų g. 17, Radviliškis

(8 422) 51985

radviliskis@nvsc.lt

UTENA

S. Dariaus ir S. Girėno g. 12, Utena

(8 389) 61 941

utena@nvsc.lt

Anykščių skyrius

K. Ladigos g. 1, Anykščiai

(8 381) 59 477

anyksciai@nvsc.lt

Ignalinos skyrius

Geležinkelio g. 34, Ignalina

(8 386) 52 436

ignalina@nvsc.lt

Molėtų skyrius

Inturkės g. 53, Molėtai

(8 383) 52 258

moletai@nvsc.lt

Visagino skyrius

Parko g. 14 – 524, Visaginas

(8 386) 74 326,

visaginas@nvsc.lt

Zarasų skyrius

Sėlių a. 14, Zarasai

(8 385) 52 062

zarasai@nvsc.lt

ALYTUS

Savanorių g. 4, Alytus

(8 315) 51 182

alytus@nvsc.lt

Druskininkų skyrius

V. Krėvės g. 8, Druskininkai

(8 313) 60 310

druskininkai@nvsc.lt

Lazdijų skyrius

Gėlyno g. 7, Lazdijai

(8 318) 51 900

lazdijai@nvsc.lt

Varėnos skyrius

Aušros g. 15, Varėna

(8 310) 31 493

varena@nvsc.lt

MARIJAMPOLĖ

A.Valaičio g. 2, Marijampolė

(8 343) 53 332

marijampole@nvsc.lt

Šakių skyrius

Bažnyčios g. 39A, Šakiai

(8 345) 60 153

sakiai@nvsc.lt

Vilkaviškio skyrius

P. Jašinsko g. 2A, Vilkaviškis

(8 342) 52 514

vilkaviskis@nvsc.lt

TELŠIAI

J. Biliūno g. 3, Telšiai

(8 444) 47 276

telsiai@nvsc.lt

Mažeikių skyrius

Vilniaus g. 2, Mažeikiai

(8 443) 98 252

mazeikiai@nvsc.lt

Plungės skyrius

Telšių g. 41, Plungė

(8 448) 71 440

plunge@nvsc.lt

TAURAGĖ

Prezidento g. 38, Tauragė 

(8 446 ) 61 167

taurage@nvsc.lt

Šilalės skyrius

Lokystos g. 36, Šilalė

(8 449) 74 685

silale@nvsc.lt

Jurbarko skyrius

Ugniagesių g. 1, Jurbarkas

(8 616) 07 738

jurbarkas@nvsc.lt

Asmenų aptarnavimo NVSC tvarkos aprašas
Asmenų aptarnavimo tvarkos aprašo priedai:
Dokumentų valdymo ir konsultavimo skyriaus ir departamento rajono skyriaus atsakingų darbuotojų, kurie vykdo asmenų aptarnavimą, darbo laikas
Asmenų priėmimo Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre prie sveikatos apsaugos ministerijos laikas

Prašymų dėl administracinių paslaugų formos (MS Word formatu)

Sutikimo dėl atstovavimo formos pavyzdys

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-04-11