XII-tasis metinis kosmetikos seminaras "Kosmetikos rinkodaros teiginiai po 2019 m. liepos 1 d. Rinkodaros subtilybės ar vartotoją klaidinanti informacija? Teikiamų rinkai kosmetikos gaminių atitikties ypatumai 2019 metais. Kosmetikos rinkos naujienos"

Pradžia

2019-04-25 09:00

Pabaiga

2019-04-25 17:00

Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacija LIKOCHEMA, kartu su Cosmetics Europe asociacija, bei partneriais Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba bei Nacionaliniu visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamentu 2019 m. balandžio 25 d. kviečia į  XII-tąjį metinį kosmetikos seminarą: Kosmetikos  rinkodaros teiginiai po 2019 m. liepos 1 d. Rinkodaros subtilybės ar vartotoją klaidinanti informacija? Teikiamų rinkai kosmetikos gaminių atitikties ypatumai 2019 metais. Kosmetikos rinkos naujienos".

2019 m liepos 1 d įsigalioja Europos Komisijos techninio dokumento III ir IV priedai  - teiginiai „Free from.....“ bei „Hipoalerginis“, kurie nustato teisingą šių teiginių taikymą kosmetikos gaminių rinkodaroje. Tai ypač svarbu žinoti ne tik kosmetikos gamintojams, platintojams bei importuotojams, bet ir kosmetikos rinkos priežiūros institucijoms. Ypatingai svarbu užtikrinti, kad techninis dokumentas būtų teisingai suprastas – bet koks neteisingas dokumento interpretavimas kosmetikos verslui gali reikšti ne tik kosmetikos gaminių etikečių keitimą, bet ir baudas. Todėl kuo tikslesnės žinios apie įstatymus bei informacija apie pokyčius yra  svarbios visiems – tik taip galime užtikrinti verslo saugumą ir neklaidinti vartotojo.

Specialus seminaro svečias Manuela Coroama – pripažinta šios srities ekspertė, atstovaujanti Cosmetics Europe pozicijąs derybose su Europos Komisija. Jos didelė patirtis ir kompetencija padės mums atsakyti į daugelį iškilusių klausimų. Tuo tarpu Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, atsakinga už reklaminius teiginius, padės mums įsigilinti į vis dar daromas klaidas, išaiškins nuo kada ir kokios bus taikomos sankcijos, o Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamentas informuos apie kosmetikos importo iš trečiųjų šalių patikrinimo ypatumus.

Renginio metu išgirsime  ne mažiau aktualią temą  -  aplinkai draugišką pakuotę kosmetikai, kurią pristatys dizaino strategas Edvardas Kavarskas.

Seminarą užbaigsime kosmetikos ingredientų bei pakuočių naujovėmis 2019 m.

Renginys įvyks 2019 m. balandžio  25 d. Vilniuje, viešbučio “Narutis” Kolonų salėje.

Registruotis prašome iki 2019 m. balandžio 20 d. užpildant anketą  https://www.likochema.lt/lt/

Dalyvavimas seminare mokamas – 180 EUR (PVM neskaičiuojamas) vienam asmeniui.

Nemokamai dalyvauja asociacijos LIKOCHEMA nariai (po vieną iš kiekvienos įmonės), jei pageidauja daugiau, jiems taikoma 50% nuolaida.

Mokestį už seminarą pervesti iki balandžio mėn. 23 dienos.

Lietuvos kosmetikos ir buitinės chemijos gamintojų asociacijos LIKOCHEMA

A. s.: LT78 7044 0600 0157 9018 SEB banke.

Įmonės kodas 125373741

Sumokėjusiems už seminarą dalyviams bus išrašomos sąskaitos-faktūros, kurias išdalinsime seminaro metu. Visais dėl seminaro kilusiais klausimais kreiptis į LIKOCHEMA asociaciją:

mob.: +370 687 58098

mob.: +370 676 17553