Smulkiesiems kosmetikos gamintojams – specialistų konsultacija

Pradžia

2022-04-21 10:00

Pabaiga

2022-04-21 12:00

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamentas kartu su Žemės ūkio ministerija (ŽŪM), atsižvelgę į smulkiesiems kosmetikos gamintojams, naudojantiems augalinės kilmės žaliavas, kylančius klausimus dėl tokių gaminių tiekimo rinkai, balandžio 21 d. 10 val. organizuoja nuotolinę konsultaciją.

Jos metu planuojama aptarti teisiniais reikalavimais apibrėžtas kosmetikos gaminių tiekimo rinkai sąlygas (gaminių saugos vertinimą, notifikavimą t. y. pranešimo Europos Komisijos administruojamai duomenų bazei  apie rinkai pateikiamus kosmetikos gaminius teikimą į ir pan.). Taip pat bus atsakyta į kitus augalinės kilmės žaliavas kosmetikai gaminti naudojančiam verslui kylančius klausimus, susijusius su teisės aktų reikalavimų įgyvendinimu.

„Kviečiame aktyviai dalyvauti visus tuos kosmetikos gamintojus, kuriems reikia pagalbos prisitaikant prie visoje ES taikomo teisinio reguliavimo, kuriems kyla klausimų dėl to, kaip pateikti informaciją apie kosmetikos gaminį, pradedant jį tiekti į Bendrijos rinką. Esame atviri padėti verslui, kad prisitaikyti visiems būtų paprasčiau ir lengviau“, – sako NVSC Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

Nuotolinė konsultacija vyks balandžio 21 d. (ketvirtadienį) 10 val. Prisijungti galėsite pagal šią nuorodą – https://bit.ly/3rnZDTw.

Smulkiuosius verslininkus konsultuos NVSC ir ŽŪM specialistai.