2023-11-16

NVSC Vilniaus departamento paskaita Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitete

Renginio pradžia: 2023-11-28 11:30

Renginio pabaiga: 2023-11-28 14:00

Užkrečiamųjų ligų grėsmė ir valdymas, paslaugų sauga grožio salonuose, pirtyse, baseinuose ir kitur, įvairių aplinkos veiksnių – triukšmo, elektromagnetinių laukų, oro taršos patalpų mikroklimato – poveikis sveikatai ir patarimai, kaip juos kontroliuoti, biocidinių produktų saugus naudojimas buityje. Apie visą tai ir dar daugiau kalbės lapkričio 28 d. Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitete (MČTAU) lankysiantys Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento specialistai.

Pasak jo direktorės Rolandos Lingienės, šiame susitikime specialistai pristatys itin aktualią ir kiekvienam svarbią informaciją, pasidalins kasdienybėje praversiančiais patarimais.

„Mūsų – visuomenės sveikatos specialistų – tikslas kalbėti apie tas rizikas sveikatai, su kuriomis susiduriame savo aplinkoje kasdien. Pavyzdžiui, prasidėjus šaltajam metų sezonui, neretai girdime apie rankų dezinfekavimo svarbą, bet ar tikrai turėtume naudoti dezinfekantus, kurie priskiriami biocidiniams produktams, jei esame namie, kur yra visos sąlygos tinkamai nusiplauti rankas. Tad tokie, net ir atrodytų nedideli patarimai, taupo kiekvieno mūsų sveikatą. Specialistai paruošė įdomios ir naudingos informacijos, tad mielai lauksime Jūsų visų susitikime“, – dalyvauti kviečia Rolanda Lingienė.

„Džiaugiamės šiuo bendradarbiavimu ir bendra iniciatyva. Neabejoju, kad renginio dalyviai „išsineš“ patarimų, kaip tausoti savo sveikatą, ir naudingos informacijos, kaip elgtis vienu ar kitu atveju, jei, pavyzdžiui, susiduria su neigiamais aplinkos veiksniais“, – sako MČTAU Sveikos gyvensenos fakulteto dekanė Viktorija Montvilienė.

Paskaitoje dalyvaus ir į aktualius klausimus atsakys NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo, Visuomenės sveikatos saugos, Produktų vertinimo, taip pat Švenčionių skyriaus specialistai.

Renginys vyks lapkričio 28 d. 11.30 – 14.00 val. Renginio vieta – MČTAU A4 auditorija, Studentų g. 39A, Vilnius.

Atnaujinimo data: 2023-11-16