2-oji Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencija ir 14-asis Baltijos dermatovenerologų asociacijos kongresas (BADV)

Pradžia

2017-10-04 08:15

Pabaiga

2017-10-07 15:00

Programą sudarys 200 pranešimų, 5 plenarinės sesijos, 2 simpoziumai ir 2 seminarai.
2-osios Vilniaus užkrečiamųjų ligų konferencijos „Naujos ir atsinaujinančios ligos ir jų problemos” svarbiausios temos bus Europos skiepijimo veiksmų plano iššūkiai, naujų vakcinų kūrimas, atsparumo vaistams problemos, su sveikatos priežiūra ir veterinarija susijusios infekcijos, socialinės sveikatos determinantės ir tarpusavyje susijusios infekcijos: ŽIV, virusinis hepatitas, lytiškai plintančios ligos ir tuberkuliozė.
BADV kongresai puikus renginys, suburiantis įvairių šalių pirmaujančių universitetų ir dermatologijos įstaigų, farmacijos kompanijų atstovus ir suteikiantis galimybę sužinoti naujausią informaciją apie ligų diagnostiką, gydymą ir prevenciją, puoselėti bendradarbiavimą ir vertinti atsirandančias technologijas, gauti tęstinių medicinos žinių.
2017 m. kongresas tęs šias tradicijas ir suburs daug žymių su dermatovenerologija susijusių specialistų iš Baltijos šalių, Europos ir viso pasaulio aptarti naujausius šios nuolat besivystančios srities pasiekimus. Šis kongresas bus ir savotiškai unikalus, nes auditoriją sudarys ne tik dermatovenerologai, bet ir šeimos gydytojai, infektologai ir kitų medicinos specialybių atstovai, susiduriantys su lytiškai plintančiomis ligomis ir dermatologija savo darbe. Kongreso programoje – pagrindiniai pranešimai spalio 5-6 d. ir kompanijų seminarai spalio 7 d. Spalio 5 d. bus aptariami bakterinių infekcijų, LPI, virusinio hepatito ir ŽIV klausimai, spalio 6 d. – dermatologijos klausimai.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracijos formą rasite čia