BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Žemynos progimnazijos patalpose pavojingų cheminių medžiagų nerasta

Data

2016 09 08

Įvertinimas
0
IMG_9503.JPG

 

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamentas (NVSC) praneša, kad atlikus tyrimus nustatyta, jog Žemynos progimnazijos patalpos nėra užterštos degimo metu susidariusiomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis. Šįryt apie tai informuota progimnazijos administracija, kuriai rekomenduota, kad pamokos gali būti tęsiamos jau rytoj. Šiandien, kol bus jaučiamas kvapas, mokyklos patalpas rekomenduojama toliau intensyviai vėdinti.   

Laboratoriniai oro mėginių tyrimai buvo atliekami dėl vakar naktį šios ugdymo įstaigos patalpose kilusio gaisro. NVSC specialistai, apie šį įvykį gavę pranešimą iš susirūpinusių tėvų, nedelsdami nuvyko į progimnaziją, kur nuo 11.30 iki 14.30 val. buvo imami oro mėginiai išsamiam tyrimui dėl sveikatai pavojingų cheminių medžiagų atlikti.

NVSC specialistams pastebėjus, kad apdegusiose patalpose buvo laikomos ir gyvsidabrio turinčios lempos, papildomai buvo atlikti tyrimai dėl gyvsidabrio koncentracijos ore. Laboratoriniais tyrimais šios pavojingos cheminės medžiagos koncentracijos viršijimo ore nenustatyta.

 

 

Visuomenės sveikatos saugos kontrolės skyriaus vedėja

Asta Razmienė
Tel. (8 5) 264 9659 
Mob. tel. 8 610 82576
El. p. [email protected] 

Kontaktai žiniasklaidai 
Lina Grinytė-Jauniškienė
Tel. (8 5) 264 9651 
Mob. tel. 8 659 56255
El. p. [email protected]