Tauragės departamento svečiai – moksleiviai

Data

2020 06 18

Įvertinimas
1
att2.jpg

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Tauragės departamente lankėsi Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos 5b klasės mokiniai, kurie, vykdydami projektą „Mokymasis tarnaujant“, atėjo padėkoti NVSC Tauragės departamento darbuotojams „už jų tarnystę visuomenės labui COVID-19 laikotarpiu“.

Penktokų klasės auklėtoja Vaiva Janonienė pristatė mokinių piešinius, pagal liaudies patarles apie sveikatą, ir įteikė Tauragės departamento specialistams. Posakis „Sveikame kūne – sveika siela!“ atėjęs iš Antikos. Vadinasi, prieš kelis tūkstančius metų žmonės suprato, kad tik sveikas pilietis gali dirbti savo ir visuomenės labui. Pacituotas posakis, matyt, prigijo ir mūsų senoliams, kurie, anot mokytojos, gali drąsiai teigti, kad „turtas užgyvenamas, o sveikata – ne“.

Tauragės departamento direktorė Gilma Masiulionienė padėkojo už piešinius ir įteikė vaikams simbolines dovanėles. Kol direktorė mokiniams pasakojo apie specialistų veiklą COVID-19 pandemijos laikotarpiu ir atsakinėjo į moksleivių klausimus apie darbą Panemunės-Sovetsko pasienio punkte, Tauragės departamento darbuotojai įstaigos erdves papuošė moksleivių piešiniais.

 „Visų 5 b klasės mokinių ir jų pagalbininkų – tėvų, senelių ir bičiulių iliustruotos patarlės pasakoja, kad kiekvienas nuo pat mažens turime rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Išgyvenome ir išgyvensime COVID-19 epidemiją. Išmokome saugoti ne tik save, bet ir aplinkinius: šeimos narius, kaimynus, bendramokslius... Liaudies išmintis – pamokymai – teisingi visais laikais. Jei kiekvienas jų laikysimės, tai mūsų gyvenimas bus laimingas ir prasmingas“, – tokiomis mintimis susitikimą pabaigė mokytoja Vaiva Janonienė.

 

 

Kontaktai žiniasklaidai

Albina Urbutienė

Tel. (8 446) 79 354

El. p. albina.urbutiene@nvsc.lt