Savivaldybės ir kiti viešojo sektoriaus atstovai kviečiami pateikti nuomonę dėl paviršių dezinfekantų prioritetinių poreikių

Data

2020 03 20

Įvertinimas
0
ant-rozetsky-lr9vo8mNvrc-unsplash.jpg

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimu skubos tvarka autorizuoja paviršių dezinfekantus, skirtus COVID-19 prevencijai, taip pat keičia jau autorizuotų paviršių dezinfekantų autorizacijos sąlygas įtraukiant naujas aktualias naudojimo sritis.

Nacionalinis Visuomenės sveikatos centras (NVSC) identifikavo šias prioritetines sritis, kuriose būtina užtikrinti reikiamą kiekį tinkamo efektyvumo ir saugių sveikatai paviršių dezinfekantų: viešasis transportas, greitosios pagalbos automobiliai, sveikatos priežiūros įstaigos, socialinės globos ir rūpybos įstaigos, policija, daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpos, parduotuvės, kitos įmonės ir įstaigos, kurių darbas būtinas ir fiziškai susijęs su gyventojais.

Keičiantis situacijai atsiras kitų prioritetinių sričių, kurioms iš anksto reikia ruoštis: ugdymo įstaigos, kitos gyventojams paslaugas teikiančios įmonės ir įstaigos, įskaitant grožio, sporto, laisvalaikio ir kitų paslaugų teikėjus.

Prašome savivaldybių ir kitų viešojo sektoriaus atstovų pateikti savo nuomonę, kurioms sritims labiausiai reikia ar labiausiai trūksta paviršių dezinfekantų. NVSC autorizuodamas paviršių dezinfekantus pirmenybę teiks šioms identifikuotoms sritims, taip pat informuos jau autorizuotų dezinfekantų tiekėjus apie konkrečius poreikius.

Savo nuomonę galima teikti el. paštu pavirsiu.dezinfekcija@nvsc.lt .


Kontaktai žiniasklaidai
Jolanta Čereškienė  
Mob. tel. (8 677) 855 73
El. p. jolanta.cereskiene@nvsc.lt