Plungės ir Telšių rajonų savivaldybės sieks gerinti mokyklų higienos būklę

Data

2016 12 29

Įvertinimas
0
IMG_5910_ (1).jpg

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Telšių departamento specialistai 2016 m. gruodžio 21 d. įvykusio pasitarimo su Plungės rajono savivaldybės administracija, o 2016 m. gruodžio 22 d. įvykusio pasitarimo su Telšių rajono savivaldybės administracija metu išsamiai pristatė ir aptarė Lietuvos higienos normos HN 131:2015 ,,Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“, patvirtintos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2015 m. spalio 30 d. įsakymu Nr. V-1208 reikalavimus ir pristatė šių rajonų švietimo įstaigų Tiesioginės valstybinės visuomenės sveikatos saugos kontrolės metu atliktų patikrinimų rezultatus. Susitikimų metu buvo aptartos pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria ugdymo įstaigos, įgyvendindamos  visuomenės sveikatos saugos reikalavimus, ir jų sprendimo galimybės.

Viena pagrindinių problemų – net 8 Telšių rajono bendrojo ugdymo mokyklos veiklą vykdo neturėdamos leidimų-higienos pasų. To priežastis – ugdymo įstaigoms reikalingos didelės investicijos, kapitaliniai remontai, renovacijos.

Susitikimo metu rajonų savivaldybių administracijų atstovai pažadėjo atkreipti į tai dėmesį planuodami ateinančių metų Telšių ir Plungės rajonų savivaldybių biudžetus.

 

 

 

Dalia Norvaišienė

Telšių departamento

Visuomenės sveikatos saugos kontrolės

Skyriaus vedėja

(8 444) 69 721

El. p. [email protected]

 

Kontaktai žiniasklaidai

Dalia Norvaišienė

(8 444) 69 721

El. p. [email protected]