Panevėžio apskrityje pusė skundų buvo pagrįsti

Data

2017 01 09

Įvertinimas
0
skund.jpg

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Panevėžio departamentas (toliau - Panevėžio departamentas) informuoja, kad praėjusiais metais iš asmenų (pareiškėjų) gavo 80 skundų. Kasmet daugiausiai skundų gaunama tiesiogiai, pareiškėjui kreipiantis į Panevėžio departamentą.

Padaugėjo pagrįstų skundų 

                   Praėjusiais metais Panevėžio departamento specialistai išnagrinėjo 42 skundus, iš jų pusė buvo pagrįsti, 2015 metais pagrįstų skundų buvo mažiau (40 proc.).

Daugiausiai skundų dėl netinkamų patalpų ir įrangos priežiūros

                   2016 metais daugiausiai skundų gauta dėl netinkamos patalpų ar įrangos priežiūros (12 skundų), iš jų 8 skundai buvo pagrįsti. 2015-2016 metais gyventojai taip pat dažnai skundėsi dėl stacionarių triukšmo šaltinių keliamo akustinio triukšmo (atitinkamai 10 ir 9 skundų).

                   Diferencijuojant išnagrinėtus skundus pagal Panevėžio departamento kompetenciją, matyti, kad daugiausiai skundų (34 skundai) gauta dėl kontroliuojamų objektų paslaugų ar sričių. Išskirsčius skundus pagal asmenis, dėl kurių gautas skundas, nustatyta, kad daugiausiai skundų (13 skundų) buvo dėl švietimo įstaigų, taip pat dėl objektų, skleidžiančių stacionarų triukšmą ir dėl teikiančių kirpyklų paslaugas (atitinkamai 9 ir 8 skundai).

                   Panevėžio departamento duomenimis, pernai išnagrinėjus gautus skundus nustatyta, kad buvo pažeista 21 teisės aktų nuostata.

Praneškite apie pažeidimus

                   Pranešti apie nesaugią aplinką galima raštu (tiesiogiai asmeniui atvykus į instituciją, atsiuntus paštu ar per pasiuntinį), elektroniniu paštu [email protected] arba užpildžius elektroninį pranešimą. Pranešimus galima teikti Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - NVSC prie SAM) adresu Kalvarijų g. 153, Vilnius, arba atitinkamam jo departamentui pagal apskritį. Daugiau informacijos apie skundų pateikimo tvarką rasite NVSC prie SAM interneto svetainėje http://nvsc.lrv.lt/

 

  
Vida Vyčienė

Visuomenės sveikatos saugos kontrolės skyriaus vedėja

Tel. (8 45) 58 25 33

El. paštas: [email protected]


Kontaktai žiniasklaidai

Vilda Bajoriūnienė

Mob. tel. (8 659) 39126

El. p. [email protected] 

 

Nuotrauka iš Morguefile.com