BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NVSC darbuotojui – apdovanojimas už vertingą darbą

Data

2019 12 13

Įvertinimas
7
20191212_16503.jpg

Gruodžio 12 d. vykusioje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Menas ir medicina“ Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Produktų vertinimo skyriaus patarėjai Reginai Burbienei buvo įteiktas Vilniaus medicinos draugijos garbės nario profesoriaus Vlado Kviklio vardinis diplomas ir premija už vertingą higienisto darbą, įdiegtą į praktiką. NVSC atstovė buvo pagerbta ir apdovanota už kosmetikos gaminių rimto nepageidaujamo poveikio vertinimo ir rizikos sveikatai valdymo principų sukūrimą ir taikymą visuomenės sveikatos praktikoje.

Mokslinė-praktinė konferencija, kurią organizavo Vilniaus medicinos draugija, Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas ir Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugija, skirta visų profesinių kvalifikacijų gydytojams, gydytojams rezidentams, bendrosios praktikos slaugytojams, visuomenės sveikatos specialistams ir studentams, dailės terapeutams, muzikos terapeutams, šokio-judesio terapeutams, dailininkams, ir kitiems meno bei medicinos atstovams, kurių veikla prisideda prie visuomenės sveikatos stiprinimo.