2023-07-07

NVSC atstovai dalyvauja Ministrų Konferencijoje aplinkos ir sveikatos klausimais

2023 m. liepos 5–7 dienomis Budapešte, Vengrijoje vyksta Septintoji Ministrų Konferencija aplinkos ir sveikatos klausimais, kurioje bus apibrėžti būsimi PSO Europos regiono aplinkos ir sveikatos prioritetai bei įsipareigojimai, daugiausia dėmesio skiriant trigubos aplinkos krizės – klimato kaitos, biologinės įvairovės nykimo ir aplinkos taršos – sveikatos aspektams.

NVSC aktyviai dalyvauja Tarpvalstybinių vandentakių ir tarptautinių ežerų apsaugos ir naudojimo konvencijos Vandens sveikatos protokolo programos įgyvendinime ir konferencijoje kartu su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos sporto universitetu ir Šiaurės Makedonijos visuomenės sveikatos institutu  stendiniu pranešimu kviečia šalis teikti informaciją apie gerąją patirtį: finansavimą, vykdomas programas, skirtas rankų ir menstruacijų higienos užtikrinimui ugdymo įstaigose.

Daugiau informacijos apie vykstančią konferenciją rasite čia: https://www.who.int/europe/event/seventh-ministerial-conference-on-environment-and-health?fbclid=IwAR3bbLxe9PQ-5OoVChnO0In4bFeXRLNs33RvFJ_Vs5BJz5SYzCKYg5YE2-A