Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistams įteikti apdovanojimai

Data

2017 11 30

Įvertinimas
0
IMG_20171128_152722.jpg

Vilniuje š. m. lapkričio 28 d. Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir Higienos institutas organizavo konferenciją „Antimikrobinio atsparumo valdymas Lietuvoje“, kuri buvo skirta sveikatos priežiūros įstaigų vadovams ir pavaduotojams bei antimikrobinio atsparumo valdymo grupių apskrityse vadovams.

Konferencija buvo siekiama atkreipti dėmesį į antimikrobinio atsparumo problemą ir jos grėsmes, supažindinti su antimikrobinio atsparumo situacija Europoje ir Lietuvoje, pristatyti Lietuvoje įgyvendinamas priemones ir pagrindines problemas, pasidalinti patirtimi ir gerąja praktika, aptarti būtinus veiksmus problemos sprendimui.

Įteikti apdovanojimai

Konferencijoje už iniciatyvumą, pasiekimus bei gerąją patirtį ir sėkmingą antimikrobinio atsparumo valdymo veiklos plėtojimą, Klaipėdos apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupei ir Kauno apskrities antimikrobinio atsparumo valdymo grupei buvo įteikta Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėka ir išskirtinis Higienos instituto įvertinimas – „Vartok antibiotikus atsakingai, 2017“ statulėlė.

 

Kontaktai žiniasklaidai

Kristina Motiejūnaitė

Tel. 8 677 42343

El. p. [email protected]

 

Solveiga Meženskaitė

Tel. 8 659 56255

El. p. [email protected]