Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai įteiktas nusipelniusio medicinos darbuotojo vardas

Data

2016 05 04

Įvertinimas
0
dalija1.jpg

Gegužės 3 d. iškilmingame Lietuvos medicinos darbuotojo dienos minėjime Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos departamento direktoriaus pavaduotojai Dalijai Stasiuvienei suteiktas nusipelniusio medicinos darbuotojo vardas.  

Dalija Stasiuvienė, turinti didelę visuomenės sveikatos priežiūros darbuotojo patirtį, yra kruopšti, atsakinga bei veikli darbuotoja, sugebanti priimti efektyviausius sprendimus, lemiančius reikšmingus įstaigos veiklos pokyčius.

Jos indėlis dalyvaujant tarptautiniuose projektuose  yra reikšmingas tiek Klaipėdos apskričiai, tiek visai Lietuvai. Projektas „Laivų sanitarinių sąlygų gerinimo programos ES naudingumo įvertinimas ir veiksmų suderinimas vykdant užkrečiamųjų ligų kruiziniuose laivuose ir keltuose kontrolę" (SHIPSAN), kurio tikslas pagerinti higieninę ir užkrečiamųjų ligų priežiūrą, cheminių ir radiologinių grėsmių keliamų visuomenės sveikatai valdymą laivuose, buvo vienas  reikšmingiausių darbų, atskleidusių šios darbuotojos kompetenciją, patirtį ir pasiekimus, ir pelnė pasitikėjimą ne tik ja pačia, bet ir visa įstaiga. Jos dėka šiuo metu vykdomas jau antras panašaus masto tarptautinis projektas „Jūrų transporto keliamų biologinių, cheminių ir radiologinių grėsmių, įskaitant užkrečiamąsias ligas, įtaka sveikatai“ (SHIPSAN ACT).

Nuoširdžiai sveikiname kolegę ir džiaugiamės jos pasiekimais bei aukštu įvertinimu.