Marijampolės departamentas organizavo stalo pratybas įstaigų pasirengimo reaguoti į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu, klausimams aptarti

Data

2018 12 06

Įvertinimas
0
IMG_20181127_124432.jpg

2018 m. lapkričio 27 d. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Marijampolės departamente (A. Valaičio g. 2, Marijampolė) vyko civilinės saugos stalo pratybos (seminaro tipo) tema ,,Įstaigų pasirengimas reaguoti į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu“, kuriose dalyvavo NVSC,  NVSC Marijampolės departamento, UAB „Sūduvos vandenys“, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Marijampolės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Marijampolės savivaldybės administracijos, viešosios įstaigos Marijampolės greitosios medicinos pagalbos stoties ir viešosios įstaigos Marijampolės ligoninės atstovai bei nuotoliniu būdu prisijungę kitų NVSC departamentų atstovai.

Šiais metais Marijampolės miesto gyventojams centralizuotai tiekiamame geriamajame vandenyje buvo nustatyta tarša bestuburiais organizmais ir antriniais chloro junginiais, todėl stalo pratybų metu buvo aptartas įstaigų pasirengimas reaguoti į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu, bendrų įstaigų veiksmų aptarimas bei informacijos gyventojams ir žiniasklaidai teikimas.

Renginyje buvo skaityti šie pranešimai:

1. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Marijampolės departamento pasirengimas ir veiksmai reaguojant į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu.

2. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Marijampolės departamento pasirengimas ir veiksmai reaguojant į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu.

3. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Marijampolės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pasirengimas ir veiksmai reaguojant į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu.

4. Marijampolės savivaldybės administracijos pasirengimas ir veiksmai reaguojant į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu.

5. Marijampolės savivaldybės administracijos pasirengimas ir veiksmai reaguojant į situacijas, susijusias su nesaugiu centralizuotai tiekiamu geriamuoju vandeniu.

                   

 

Kontaktai žiniasklaidai

Ingrida Pucėtienė

Tel. (8 343) 53270

El. p. [email protected]