BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


VAIKŲ RANKŲ DEZINFEKANTŲ PASIRINKIMAS. GAIRĖS

Šiose gairėse pateikti pasiūlymai ir informacija atspindi dabartinį žinių apie kovai su SARS-CoV-2 viruso bei kitų kenksmingų mikroorganizmų plitimu skirtų cheminės dezinfekcijos priemonių efektyvumo ir poveikio žmonių sveikatai lygį. Dezinfekantai yra svarbi, tačiau ne pagrindinė ir tik viena iš daugelio COVID-19 bei kitų infekcijų prevencijos priemonių. Prevencija efektyvi tik taikant visas priemones.

Gairės skirtos tėvams ir ugdymo įstaigų darbuotojams.

Pagrindinis dėmesys gairėse skirtas rankų dezinfekantų saugai, kai juos naudoja vaikai. Patarimais taip pat gali pasinaudoti ir suaugusieji, naudojantys rankų dezinfekantus buityje, nors jiems tinkamų dezinfekantų pasirinkimas žymiai didesnis. Profesionaliesiems naudotojams skirtų rankų dezinfekantų pasirinkimo kriterijai šiose gairėse neaptariami (vaikai jokiais atvejais nėra profesionalieji vartotojai).

VAIKŲ RANKŲ DEZINFEKANTŲ PASIRINKIMAS.  GAIRĖS

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-19