BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


PATALPŲ ORO DEZINFEKCIJA NAUDOJANT UŽDARO TIPO ULTRAVIOLETINĖS SPINDULIUOTĖS SU PRIVERSTINIU ORO JUDĖJIMU ĮRENGINIUS GAIRĖS

Šiose gairėse pateikti pasiūlymai ir informacija atspindi dabartinį žinių apie kovai su COVID-19 bei kitų oro lašeliniu būdu plintančių infekcijų sukėlėjais skirtų fizinės dezinfekcijos priemonių efektyvumo ir poveikio žmonių sveikatai lygį. Dezinfekcija yra svarbi, tačiau ne pagrindinė, ir tik viena iš daugelio COVID-19 bei kitų infekcijų prevencijos priemonių. Prevencija efektyvi tik kompleksiškai taikant visas priemones.

Gairės skirtos įmonėms ir plačiajai visuomenei.

Patarimai pirmiausiai skirti įmonėms, dėl kurių veiklos pobūdžio jų patalpose nuolat keičiasi žmonės; jais taip pat gali pasinaudoti įmonės, kai jų patalpose nuolat būna tie patys žmonės, bei gyventojai. Asmens sveikatos priežiūros įstaigų operacinių, invazinių procedūrų ir pan. patalpų, farmacijos įmonių gamybinių patalpų oro dezinfekcijos klausimai šiose gairėse neaptariami.

GAIRES RASITE ČIA

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-19