BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pranešimas apie korupciją

Informuojame, kad Jums pateikus pranešimą apie galimą korupcijos atvejį Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre (toliau – NVSC) Jūsų asmens duomenis NVSC tvarkys pranešimų apie galimą korupciją NVSC administravimo ir vertinimo tikslu. Daugiau informacijos apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą (teisinius pagrindus, saugojimo terminus, duomenų subjekto teises ir kt.) skaitykite šiame privatumo pranešime.

 • *

  Pranešimas

  Prašom nurodyti NVSC tarnautojus ar kitus asmenis, kurie savo veiksmais ar neveikimu padarė ar daro nusikalstamas veikas ar kitus teisės pažeidimus. Taip pat pateikite kitus duomenis, kurie, Jūsų nuomone, yra reikšmingi

  0
 • *

  Apie NVSC atliktus veiksmus, priimtus sprendimus pagal mano pranešimą:

  Asmuo, pateikęs pranešimą, apie atliktus veiksmus, priimtus sprendimus neinformuojamas, jei jis nenurodo savo telefono numerio arba el. pašto adreso ar kito adreso, kuriuo galima pateikti atsakymą.

  Informuoti nereikia

  Noriu, kad mane i nformuotų elektroniniu paštu

  Noriu, kad mane informuotų paštu

  Noriu, kad mane informuotų telefonu

  1
 • *

  Kontaktiniai duomenys (pvz., el. pašto adresas, tel. numeris), jeigu norodėte, kad norit būti informuotas apie atliktus veiksmus, priimtus sprendimus

  Pildyti nebūtina

  2
 • *

  Mano pranešimas ir asmens duomenys gali būti perduoti kitai kompetentingai pranešimą nagrinėti įstaigai:

  Taip

  Ne

  3
 • *

  Saugos kodas

  Įveskite paveikslėlyje matomus simbolius.

  Captcha
  4
 • 5
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-14