ĮMONĖMS, KURIOSE KILO PROTRŪKIS

Darbdaviai, kurių įmonių darbuotojams nustatyta COVID-19 liga, turi nedelsdami pranešti apie tai NVSC, kad būtų laiku imtasi prevencinių priemonių ir užkirstas kelias infekcijos išplitimui įmonėje bei visuomenėje. (Sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstramaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. birželio 30 d. sprendimas Nr. V-1564).

Informaciją apie susirgusius darbuotojus, sąlytį turėjusių asmenų sąrašus ir kitą su protrūkiu susijusią informaciją reikėtų pateikti tiesiai NVSC departamentams pagal apskritį, kurioje įmonė veikia, šiais elektroninio pašto adresais:

darbdaviams.vilnius@nvsc.lt, kaunas@nvsc.lt, klaipeda@nvsc.lt, panevezys@nvsc.lt,  siauliai@nvsc.lt, marijampole@nvsc.lt, alytus@nvsc.lt, taurage@nvsc.lt, telsiai@nvsc.lt, utena@nvsc.lt

Įmonių patogumui, jeigu įmonės veikla apima ne vieną apskritį, informaciją, susijusią su protrūkių valdymu, galima siųsti vienu bendru el. paštu darbdaviams@nvsc.lt

Sąlytį turėjusių darbuotojų sąrašus privaloma pateikti per 24 val. nuo nurodymo pateikimo. Tačiau raginame nelaukti  kol NVSC pradės tyrimą ir paprašys pateikti informaciją, o sudaryti sąlytį turėjusių darbuotojų sąrašus iš karto, vos tik sužinojus apie susirgusį darbuotoją, užpildant lentelę. (PARSISIŲSTI LENTELĘ).

KAIP NUSTATYTI SĄLYČIO RIZIKOS LAIPSNĮ, KURĮ PRAŠOMA NURODYTI LENTELĖS SKILTYJE "Sąlyčio rizikos laipsnis" (SPAUSTI ČIA)

ATMINTINĖ "KAIP ELGTIS DARBDAVIUI, JEI ĮMONĖJE AR ĮSTAIGOJE REGISTRUOTAS COVID-19 LIGOS (koronaviruso infekcijos) PROTRŪKIS?"

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-13