exclamation

2022-01-27 nuo 19:00 iki 24:00 val. bus atliekami techniniai darbai, todėl galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

GRĮŽUSIEMS / ATVYKUSIEMS IŠ UŽSIENIO

DĖMESIO!

  • Lietuvos oro uostuose ir Klaipėdos Jūrų uoste taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros.

Sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą Dėl sustiprintos kontrolės oro ir Jūrų uostuose galite rasti čia. 

VYKSTANT Į UŽSIENIO ŠALIS. Kiekvienas keliautojas turėtų pasidomėti, kokie reikalavimai yra taikomi valstybėje, į kurią vyksta.

REGISTRACIJA ATVYKSTANT Į LIETUVĄ:

  • IŠ VISŲ ŠALIŲ keliaujantys vežėjų organizuojamais ir vykdomais tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais visų rūšių transportu privalo užpildyti KELEIVIO ANKETĄ  (ne anksčiau nei likus 48 val. iki kelionės) ir prieš patekdami į transporto priemonę pateikti vežėjui (vežėjo atstovui) užpildytos elektroninės anketos patvirtinimą (QR kodą).
  • IŠ VISŲ ŠALIŲ atvykstantys į Lietuvą savo transportu iki Lietuvos Respublikos sienos kirtimo momento privalo užpildyti KELEIVIO ANKETĄ ir pateikti užpildytos elektroninės anketos patvirtinimą (QR kodą) NVSC specialistams ar kitiems pareigūnams pasienio kontrolės punkte ar keleivių kontrolės punkte.
  • KELEIVIO ANKETOS pildyti nereikia kruizinių laivų keleiviams, kai NVSC yra pateikiama Jūrinė sveikatos deklaracija, vadovaujantis Tarptautinėmis sveikatos priežiūros taisyklėmis ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos medicininės-karantininės kontrolės taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2010 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. V-87 „Dėl Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos medicininės-karantininės kontrolės taisyklių patvirtinimo.