BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kokius dokumentus reikia pateikti, norint gauti išlygos geriamojo vandens toksinio (cheminio) rodiklio ribinei vertei taikymo sąlygas?

1. Laisvos formos prašymą; 2. dokumentus, kuriuose būtų nurodyta ši informacija apie konkrečią vandens tiekimo objekto teritoriją ar jos dalį: 2.1. toksinio (cheminio) rodiklio ar parametro vertės geriamajame vandenyje neatitikties nustatytiems reikalavimams priežastis ir išlygos taikymo motyvai; 2.2. konkretus toksinis (cheminis) rodiklis ar parametro vertė, atitinkami ankstesnės priežiūros rezultatai: tyrimų skaičius, rodiklio ar parametro mažiausia ir didžiausia vertės bei mediana (per ne ilgesnį kaip 3 metų laikotarpį); 2.3. siūloma didžiausia laikinoji leidžiama rodiklio ar parametro vertė; 2.4. geografinė teritorija; 2.5. per dieną tiekiamo geriamojo vandens kiekis; 2.6. gyventojų, kuriems gali turėti įtakos išlygos taikymas, skaičius;  2.7. maisto tvarkymo subjektų, kuriems gali turėti įtakos išlygos taikymas (rodiklio ar parametro vertės pažeidimo poveikio kiekvieno maisto tvarkymo subjekto gaminamų galutinių produktų saugai tikimybės įvertinimas), sąrašas, raštu suderintas su teritorine valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba; 2.8. siūloma programinės priežiūros tvarka, raštu suderinta su teritorine valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba; 2.9. priemonių, kurių reikia imtis, kad per ribotą laikotarpį būtų atkurta nustatyta geriamojo vandens toksinio (cheminio) rodiklio ar parametro vertė, kalendorinis planas, sąmata ir įgyvendinimo kontrolės priemonės; 2.10. numatoma gyventojų informavimo tvarka; 2.11. siūloma išlygos taikymo laikotarpio trukmė.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-11