BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Projektas STAMINA „Pažangių sprendimų valdant ir prognozuojant pandemines krizes Europoje ir už jos ribų kūrimas ir taikymas“

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) kartu su partneriais iš daugiau kaip 30 institucijų iš skirtingų ES ir ne ES šalių narių dalyvauja ES Inovacinių veiksmų STAMINA projekto „Pažangių sprendimų valdant ir prognozuojant pandemines krizes Europoje ir už jos ribų kūrimas ir taikymas“ (STAMINA – Demonstration of intelligent decision support for pandemic crisis prediction and management within and across European borders) įgyvendinime. Projektas vykdomas siekiant įgyvendinti Europos Sąjungos Horizon 2020 mokslinių tyrimų ir inovacijų programą ir finansuojamas šios programos lėšomis.

Pagrindinis projekto tikslas - stiprinti ES ir ne ES šalių nacionalinio ir regioninio lygmens krizių valdymo specialistų kompetencijas ir reagavimą į nenumatytas situacijas.

Projekto metu bus:

  • parengtas gerosios praktikos ir rekomendacijų dėl pasirengimo ir atsako į biologines grėsmes gerinimo sąvadas;
  • suinteresuotoms institucijoms pateikti nauji lengvai naudojami pandemijų prognozavimo, identifikavimo ir valdymo įrankiai;
  • gerinamas bendradarbiavimas tarp suinteresuotų institucijų ES ir ne ES šalyse.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-05-25