BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


1. Paskatinta 10 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojų už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą / už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą. 

2. Vilniaus departamento Visuomenės sveikatos saugos skyriaus patarėjai Rūtai Maceinaitei ir vyriausiosioms specialistėms Redai Radavičiūtei, Kotrynai Žigaitei ir Jolitai Pirmaitytei-Vilesko skirta Lietuvos masažuotojų asociacijos padėka už bendradarbiavimą, informacijos apie saugių masažo paslaugų teikimo sklaidą bei prisidedant prie Lietuvos masažuotojų bendruomenės kompetencijų kėlimo.

1. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei Daivai Razmuvienei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys suteikė Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą ir apdovanojo Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo garbės ženklu.
2. Paskatinti 4 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą / už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą. 

Paskatinti 9 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą / už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą. 

Paskatinti 7 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą / už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-06