exclamation

2022-01-27 nuo 19:00 iki 24:00 val. bus atliekami techniniai darbai, todėl galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

1.  Panevėžio departamento Rokiškio skyriaus vyriausiajai specialistei, laikinai vykdančiai skyriaus vedėjo funkcijas, Daivutei Bulovienei skirta Rokiškio rajono savivaldybės mero padėka už puikų darbo organizavimą ir didžiulį indėlį valdant koronaviruso infekciją (COVID-19) Rokiškio rajono savivaldybėje Vasario 16-osios - Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga.

2. Paskatinti 6 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą.

Paskatinti 5 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą.

Padėkomis paskatinti 9 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą.

Padėkomis paskatinti 3 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-06