BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


2020 m. I ketvirtį padėkomis paskatinti 9 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai:

3 – už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą;

6 – už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą 2019 metais.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau - NVSC) Vilniaus departamento direktorei Rolandai Lingienei skirta Lietuvos Respublikos ministro pirmininko padėka už pareigingumą ir profesionalų darbą ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 infekcijos metu.

 

NVSC Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė apdovanota Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos ženklu už nuopelnus gyventojų saugai.

 

NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginretai Megelinskienei skirta Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus padėka už nepriekaištingą ir pavyzdiną tarnybinių pareigų atlikimą Ugniagesių globėjo šv. Florijono dienos proga.

 

NVSC Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei D. Razmuvienei skirta:

1. Lietuvos Respublikos ministro pirmininko padėka už pareigingumą ir profesionalų darbą ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 infekcijos metu;

2. Lietuvos Respublikos Seimo kontrolierių įstaigos vadovo padėka už pagalbą organizuojant informacinį - konsultacinį seminarą globos įstaigų darbuotojams.

2020 m. III ketvirtį padėka paskatintas 1 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojas už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą.

1. 2020 m. IV ketvirtį padėkomis paskatinti 8 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai už ilgametį, nepriekaištingą ir pavyzdingą darbą.

2.  Mykolio Romerio universiteto Viešojo saugumo akademija išreiškė padėką Teisės ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiajai specialistei Kristinai Baltrušaitienei už labai naudingą, informatyvią ir įdomią viešą paskaitą - diskusiją oro taršos, kvapų kontrolės ir prevencijos klausimais. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-30