Vilniaus departamento specialistai stiprina bendradarbiavimą su Vilniaus apskrities bendruomenėmis

Data

2019 02 08

Įvertinimas
0
handshakes-930178_960_720.jpg

Sveikata – viena didžiausių vertybių. Jos būklę gali lemti ne tik pasirinktas gyvenimo būdas, supanti aplinka, bet ir sveikatos priežiūros tarnybų veiklos aktyvumas. Vienas iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) tikslų yra užtikrinti sveikatai palankią aplinką, todėl kviečiame Vilniaus miesto bendruomenes garsiai išsakyti savo poziciją ir kartu spręsti iškilusias problemas.

NVSC siekis – padėti suformuoti visuomenės sveikatos politiką, rūpintis žmonių sveikatos sauga kontroliuojant aplinkos veiksnius. NVSC specialistai vykdo užkrečiamų ir kitų ligų prevenciją, rengia siūlymus dėl triukšmo, kvapų, oro ir dirvožemio užterštumo, elektromagnetinės spinduliuotės mažinimo, vertina teritorijų planavimo, statybų ir planuojamos ūkinės veiklos poveikį visuomenės sveikatai, dėl sparčios urbanizacijos ir ūkinės veiklos įtakos gyvenamajai aplinkai nagrinėja gyventojų skundus ir pagal kompetenciją gina vartotojų teises visuomenės sveikatos saugos ir paslaugų kokybės požiūriu, vartotojus ir paslaugų teikėjus informuoja apie jų teises. NVSC veikla taip pat apima sveikatos priežiūros, ugdymo (švietimo), globos ir kitų įstaigų teikiamų paslaugų priežiūrą ir kontrolę. NVSC teikia ir administracines paslaugas, išduoda leidimus – higienos pasus, licencijas ir kitus dokumentus.

Esame įsitikinę, kad NVSC ir Vilniaus apskrities bendruomenę vienija bendri tikslai – stiprinti visuomenės sveikatą ir gerinti gyvenamąją aplinką. Kiekviena bendruomenė gali turėti savitų problemų, bet ne visada žinoti, kaip jas išspręsti. Kviesdami Jus bendradarbiauti ieškome naujų, efektyvių būdų keisti situaciją. Jei ginant Jūsų interesus mūsų kompetencijos nepakaktų, į dialogą įtrauksime kitas atsakingas institucijas ir visi kartu ieškosime galimų sprendimų. Kviečiame pateikti Jums rūpimus klausimus ar temas, kurias norėtumėte su mumis aptarti. Išnagrinėję Jums kilusias problemas, susisieksime su visų susitikti pageidavusių bendruomenių atstovais ir, įvertinę situaciją, planuosime susitikimus ar imsimės kitų veiksmų.

Maloniai prašome iki vasario 17 dienos užpildyti anketą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą http://nvsc.lrv.lt/lt/paslaugos/nvsc-apklausos-1/anketa-bendruomenems-1  

 

 

Kontaktai žiniasklaidai

Jolanta Vytienė

Tel. 8 5 264 9669

El. p. jolanta.vytiene@nvsc.lt