Kviečiame dalyvauti konkurse Pasaulinei tuberkuliozės dienai paminėti

Data

2019 02 14

Įvertinimas
3
Kvietimas1.jpg

Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, 2016 m. daugiausiai tuberkuliozės atvejų tarp vaikų buvo registruota Rumunijoje, Bulgarijoje ir Lietuvoje (11,4 atvejų 100 000 vaikų). Lietuva yra ne tik tarp didžiausios tuberkuliozės rizikos šalių grupės Europos regione, bet ir tarp 15 Europos regiono šalių, kuriose registruojamas ypač didelis sergamumas dauginio atsparumo vaistams tuberkulioze, todėl turime imtis priemonių ir teikti jaunajai kartai informaciją apie tuberkuliozę, užsikrėtimo būdus, ligos simptomus, supažindinti su priemonėmis, kurios padeda kovoti su šia infekcija.

Siekdami skatinti mokinių saviraišką, kūrybiškumą bei kino pagalba atskleisti tuberkuliozės prevencijos aktualumą, taip pat skatinti mokinius susimąstyti apie savo ir bendraamžių elgesį, atkreipti dėmesį į tuberkuliozės valdymo būdus, konkurso organizatoriai Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamentas, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Kauno miesto ugdymo įstaigas dalyvauti konkurse „Drauge nugalėsime TB!“, skirtame Pasaulinei tuberkuliozės dienai paminėti.

Konkursas įvyks 2019 m. kovo 21 d. 14.00 val. Kaune, Ašigalio g. 23 (A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje).

Kauno miesto ugdymo įstaigų 8–11 klasių komandas iki kovo 7 d. kviečiame registruotis el. paštu eglerakauskienesvm@gmail.com

 

Konkurso „Drauge nugalėsime TB!“ nuostatus rasite čia

 

 

Kontaktai žiniasklaidai

Orina Ivanauskienė

Tel. (8 37) 331 677

El. p. orina.ivanauskiene@nvsc.lt